AUTO UL a.s. - autorizovaný dealer ŠKODA

Telefon pro prodej           +420 475 201 206
Telefon pro servis           +420 475 201 232
Náhradní díly a příslušenství  +420 702 184 512
NON STOP Asisstance           +420 607 048 927

 

AUTO UL a.s.
Havířská 373/25 (naproti STK Užín)
Ústí nad Labem, Všebořice
Zobrazit na mapě

18.05.2018

KAROQ NA TÝDEN? PŘIJĎTE!!!

KAROQ NA TÝDEN? PŘIJĎTE!!!

Hezký den vážení přátelé, dovolujeme si vás tímto srdečně pozvat na Dětský den otevřených dveří, který se bude konat 9. června 2018 v prostorách trolejbusové vozovny Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s. ve Všebořicích – konečná trolejbusových linek 54 a 56.

Dětský den otevřených dveří se stává tradiční akcí, kterou pravidelně navštíví tisíce lidí. ...Je pořádán ve spolupráci se statutárním městem Ústí nad Labem v rámci Projektu Zdravé město a MA 21.

I v letošním roce se brány vozovny otevřou opět v 9 hodin a celý program máme naplánovaný až do 15 hodin.

A na co se můžete v letošním roce těšit? 

Děti na nafukovací atrakce, airbrush tetování, balónky, mega bubliny, dětské koutky s exhibicemi Policie ČR, Městské policie a ústeckých hasičů. Dále budou k vidění taneční vystoupení, přehlídka vozového parku a ostatní techniky DPmÚL, prohlídka haly údržby trolejbusů, expozice pevného trakčního vedení a vozidlo odtahové služby. Novinkou v letošním roce bude Balónková Evička, autodráha, dráha válečníka nebo koníčci ze stáje Tivanii Křešice. Pozadu nezůstanou ani patroni našich vozů, kterým patří velké poděkování, protože ve spolupráci s nimi můžeme pro děti přichystat mnoho sportovních stanovišť.
A nezapomněli jsme ani na dospěláky, kteří si jistě s chutí zasoutěží o auto na týden zdarma od společnosti AUTO UL a.s. nebo mohou vyhrát vstupenky od T-clubu a Městských služeb.
V letošním roce slavíme 30 výročí trolejbusové dopravy v Ústí nad Labem, a proto jsme si v rámci dětského dne pro návštěvníky přichystali okružní jízdy po historii trolejbusové dopravy.

Také všem nabízíme možnost sednout si za volant některého z vystavených vozidel nebo si zkusit nasazovat sběrač trolejbusu.
Ale na co hlavně nesmíme zapomenout, poděkovat našim partnerům a sponzorům, bez kterých by se tento den nemohl uskutečnit.

Máme toho připraveno opravdu hodně, nedá se vše vyjmenovat a hlavně si musíme nechat pro vás také nějaké překvapení. Přijďte s námi prožít příjemnou sobotu a oslavit tak i 30 výročí trolejbusové dopravy v Ústí nad Labem.

Na setkání s vámi se těší tým Dopravního podniku.

A náš tip z loňských let prosazujeme i letos: „Když na Dětský den otevřených dveří DPmÚL a.s., tak právě městskou hromadnou dopravou“ 

PS: Nezapomeňte doma dobrou náladu.

Akce je otevřená pro všechny věkové kategorie, tak neváhejte a přijďte.

Změna programu vyhrazena.

V průběhu dětského dne otevřených dveří budou pořizovány náhodné fotografické záběry, na základě oprávněného zájmu Dopravního podniku pro tiskové účely. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a Nový občanský zákoník. Veškeré informace o ochraně osobních údajů jsou na www.dpmul.cz

Zpět na výpis akčních nabídek

Záruka kvality a spolehlivosti. Dlouhodobá jednička na českém automobilovém trhu.

V roce 2012 jsme zahájili činnost jako autorizovaný dealer značky Škoda v Ústí nad Labem (prodej a servis).

Skladové vozy

Široký výběr skladových vozů, které jsou Vám ihned k dispozici za výhodné ceny.

Máte-li zájem o konkrétní model, doporučujeme nejdříve shlédnou nabídku našich skladových vozů.

Obecné informace

11.04.2022

Velikonoční svátky

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že v sobotu dne 16.4.2022 budeme mít zavřeno. Přejeme Vám krásné Velikonoce :)

06.01.2022

Oznámení o inventuře

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že v sobotu dne 22.1.2022 bude z důvodu probíhajících inventur výjimečně ZAVŘENO. Prosíme o objednávání na jiný termín. Děkujeme za pochopení.

Archiv

Poslat dotaz

Zeptejte se nás

Zavřít